Nagrobki granitowe wysokiej jakości

Sprzedaż nagrobków
– oferujemy konkurencyjne ceny

W naszej stale poszerzającej się ofercie posiadamy szeroki wybór nagrobków. Jesteśmy domem pogrzebowym, który potrafi dostosować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb klientów, stąd też proponujemy rzetelne rozwiązania w atrakcyjnych cenach. Kupując u nas nagrobki granitowe oraz niezbędne do nich dodatki, mają Państwo pewność, że nabyty towar jest estetyczny, wyprodukowany zgodnie ze wszystkimi standardami oraz trwały.

Nagrobki granitowe

Do produkcji nagrobków używamy granitu, który sam w sobie jest materiałem bardzo wytrzymałym, odpornym na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz estetycznym. Również dodatkowe komponenty, takie jak krzyże, tablice pamiątkowe, litery i inne dodatki są produkowane z odpowiednich surowców. Staramy się, aby oferowane przez nas nagrobki oraz grobowce były dopracowane w najdrobniejszym szczególe i spełniały oczekiwania zamawiających.

Zamów nagrobek

Oferujemy Państwu gotowe nagrobki jak również możliwość skorzystania z oferty nagrobków na zamówienie. Każdy projekt jest szczegółowo omawiany z klientem. Nasi pracownicy pomogą Państwu wybrać odpowiednią kolorystykę kamienia, dodatków oraz liter. Ustalą również niezbędne wymiary. Naszym klientom proponujemy nagrobki pojedyncze, podwójne oraz tzw. grobowce.

Posiadamy własny transport, możemy więc dostarczyć zamówiony nagrobek w wyznaczone miejsce. Nagrobki z granitu? Tylko u nas!