Profesjonalne usługi pogrzebowe
Nieustannie stawiamy na najwyższą jakość usług pogrzebowych. Zdajemy sobie sprawę, że organizacja ceremonii pogrzebowej oraz sam pochówek bliskiej osoby to często traumatyczne przeżycie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni. Zatrudniamy osoby, które zdają sobie sprawę z powagi prowadzonej działalności i z przyjemnością udzielą Państwu fachowej pomocy.

Doświadczona firma pogrzebowa

Jesteśmy firmą pogrzebową, która legitymuje się wieloletnim doświadczeniem i nieprzerwanym funkcjonowaniem na rynku. Systematycznie realizowana polityka jakości sprawia, że fachowość w organizacji pogrzebów docenia coraz więcej osób. Zapewniamy, że poradzimy sobie z rozwiązaniem wszystkich problemów. Mogą Państwo zatem zaufać naszej wiedzy oraz doświadczeniu.

Organizacja pogrzebu to również przedsięwzięcie logistyczne. Ilość spraw, które trzeba ze sobą pogodzić często powoduje problemy i zakłopotanie naszych klientów. W naszej firmie pomożemy Państwu załatwić wszystkie formalności pogrzebowe. Udzielimy szczegółowych informacji na temat zaświadczeń do ZUS lub USC. Zapraszamy do kontaktu!

Pomoc w załatwianiu formalności pogrzebowych