Urny drewniane, kamienne, hermetyczne i inne

Urny pogrzebowe – różne kształty i wzory

W naszym domu pogrzebowym będą Państwo mieli możliwość zakupu różnego rodzaju urn. Sprzedażą urn pogrzebowych zajmujemy się od początku naszej działalności i przez ten czas znacznie poszerzyliśmy asortyment.

Urna pogrzebowa to rozwiązanie dla osób, które wyrażają chęć pochowania osoby bliskiej w nieco inny sposób, niż tradycyjny. Dom pogrzebowy Memento-u może dla Państwa sprowadzić urny pogrzebowe o różnej pojemności, wymiarach, kolorystyce oraz dekoracji.

Urny

W sprzedaży posiadamy starannie wykonane urny drewniane, kamiennie, metalowe o tradycyjnych, a także nietypowych kształtach. Proponujemy szeroką gamę kolorów i wzorów, dzięki czemu nasi klienci mają możliwość wyboru urny dopasowanej do swoich indywidualnych preferencji estetycznych. Istnieje również możliwość sprowadzenia urn na specjalne zamówienie.

Kremacja i transport zwłok

Jedną z ważnych części naszej działalności jest transport zwłok oraz ich kremacja. Na życzenie klienta możemy sprowadzić ciało zmarłego i poddać odpowiednim zabiegom. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają własnego transportu oraz wystarczającej ilości czasu. Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego zadbają, aby wszystkie formalności zostały dopełnione, a ciało dotarło do kremacji zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

URNY

DREWNIANE

KAMIENNE

HERMETYCZNE

METALOWE

MIEDZIANE I BRĄZOWIONE

Z BRĄZU

RĘCZNIE MALOWANE